Irleh Lisiewicz Sp. j. - producent
Spichrzowa 6, 62-200 Gniezno,
tel. +48 61 426-70-33 / +48 61 426-90-62
Rusztowania
Maszyny obuwnicze
Maszyny szewskie
Wykrawarki walcowe
Maszyny specjalne - polerki
Wykrojniki do produkcji obuwia
Wykrojniki tapicerskie
Oprzyrządowanie i części zamienne
Oferta dotycząca przedsiębiorców
Oferta dotycząca bezrobotnych
Rusztowania elewacyjne
Strona główna / mapka dojazdu Wersja do druku

Jak dojechać
Wyświetl większą mapę
Od strony Poznania:
Wjeżdżając do Gniezna, należy kierować się na Bydgoszcz. Przy drodze wylotowej z miasta, po lewej stronie znajduje się Centrum handlowe CASTORAMA, przy którym należy skręcić w lewo (drogowskaz Centrum). Na rondzie należy jechać prosto, przejechać tory kolejowe i skręcić w lewo w pierwszą lub drugą ulicę. Nasza firma znajduje się tuż obok dużego komina, na terenie dawnej fabryki obuwia POLANIA.

Od strony Bydgoszczy:
Na początku Gniezna, należy wypatrywać Centrum handlowego CASTORAMA, przed którym należy skręcić w prawo (drogowskaz Centrum). Na rondzie należy jechać prosto, przejechać tory kolejowe i skręcić w lewo w pierwszą lub drugą ulicę. Nasza firma znajduje się tuż obok dużego komina, na terenie dawnej fabryki obuwia Polania.

Od strony Torunia:
Wjeżdżając do Gniezna, należy kierować się obwodnicą na Bydgoszcz. Przy drodze wylotowej z miasta (w kierunku Bydgoszczy), po lewej stronie znajduje się Centrum handlowe CASTORAMA, przy którym należy skręcić w lewo (drogowskaz Centrum). Na rondzie należy jechać prosto, przejechać tory kolejowe i skręcić w lewo w pierwszą lub drugą ulicę. Nasza firma znajduje się tuż obok dużego komina, na terenie dawnej fabryki obuwia POLANIA.

Od strony Wrześni i Słupcy:
Wjeżdżając do Gniezna, należy kierować się na Poznań, a następnie na Bydgoszcz. . Przy drodze wylotowej z miasta (w kierunku Bydgoszczy), po lewej stronie znajduje się Centrum handlowe CASTORAMA, przy którym należy skręcić w lewo (drogowskaz Centrum). Na rondzie należy jechać prosto, przejechać tory kolejowe i skręcić w lewo w pierwszą lub drugą ulicę. Nasza firma znajduje się tuż obok dużego komina, na terenie dawnej fabryki obuwia POLANIA.

Od strony Wągrowca i Piły:
Wjeżdżając do Gniezna, należy kierować się na Bydgoszcz. . Przy drodze wylotowej z miasta, po lewej stronie znajduje się Centrum handlowe CASTORAMA, przy którym należy skręcić w lewo (drogowskaz Centrum). Na rondzie należy jechać prosto, przejechać tory kolejowe i skręcić w lewo w pierwszą lub drugą ulicę. Nasza firma znajduje się tuż obok dużego komina, na terenie dawnej fabryki obuwia POLANIA.

IRLEH Lisiewicz Sp. j.
tel. +48 61 426-70-33 tel. +48 61 426-90-62 tel. kom. 603708628
strona główna | aktualności | maszyny | rusztowania | o firmie | kontakt | dojazd
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych